The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Type of probe | 4-20mA, Humidity, Room sensor |
| Ø bulb | 20 mm |
| Bulb length | 185 mm |
| Capillary length | 1,50 m |
| Minimum % RH | 5 |
| Maximum % RH | 95 |
| Nb of threads | 2 |
| Wire color | Brown, Green |
| Type of equipment | Fermentation chambers |













