The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Type of probe | 4-20mA |
| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Regulator operation | Humidity / Pressure |
| Nb of probes | 1 |
| Delivered probes | Non |
| To | 8A |
| Ergonomics | To keys |
| Minimum % RH | 15 |
| Maximum % RH | 90 |
| Power supply | 12 V |
| Fastening method | Recessed |
| Assembly cut-out | 71*29 mm |
| Width | 74 mm |
| Height | 32 mm |
| Internal diameter | 67 mm |











