The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 100 W |
| Ø suction | 30 mm |
| Ø discharge | 24 mm |
| Pump model | BE28B4-017 |
| Pump type | Drain pump |
| Component manufacturer | HANNING |
| Compatibility | FAGOR, LAMBER |










