The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 1 |
| including NO | 1 |
| Power supply | 230 V |
| Connections | Cable |
| A_0311150_LGCABLE | 2000 mm |
| Nb of threads | 2 |
| Maximum intensity | 0,40 A |
| Fixing center distance(s) | 15 |
| Detector type | Magnetic sensor |
| Length | 65 mm |
| Width | 20 mm |
| Height | 9 mm |
| Type of equipment | Battery washer, Object washer |
| Compatibility | BARTSCHER, COLGED, ELETTROBAR, ELFRAMO, FAGOR, HOBART |











