The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Magnetic | YES |
| Arrow width | 6 mm |
| Frame | YES |
| Frame dimensions | 1480*645 mm |
| Width | 22 mm |
| Height | 18,90 mm |
| Type of equipment | Cold cabinet |
| Compatibility | TROLUX, INDESIT, WHIRLPOOL, ZANUSSI |










