The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 1 |
| including NO | 1 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 50 W |
| Connections | Cable |
| A_0311150_LGCABLE | 250 mm |
| Maximum intensity | 1 A |
| Fastening method | Screw-on |
| Fastening hole | 4 mm |
| Fixing center distance(s) | 20 |
| Detector type | Magnetic sensor |
| Length | 35 mm |
| Width | 13 mm |
| Height | 8 mm |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer, Glass washer |
| Compatibility | ANGELO PO, BARTSCHER, BONNET, CAPIC, COLGED, TROLUX, ELETTROBAR, HOBART, KRUPPS, MBM, THIRODE, ZANUSSI |











