The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 1 |
| including NO | 1 |
| Power supply | 230 V |
| Connections | Cable |
| A_0311150_LGCABLE | 2000 mm |
| Wire color | Blue, Brown |
| Maximum intensity | 0,15 A |
| Fixing center distance(s) | 30 |
| Detector type | Magnetic sensor |
| Length | 40 mm |
| Width | 13 mm |
| Height | 8 mm |
| Type of equipment | Vegetable slicer, Peeler, Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer, Glass washer |
| Compatibility | FAGOR, LAMBER, SAMMIC |











