The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 110 V, 120 V, 130 V, 230 V |
| Power (W) | 200 W |
| Type of lighting | Outdoor spotlight |
| Type of lamp | LED |
| Lumens | 26000 lm |
| Width | 360 mm |
| Height | 400 mm |
| Internal diameter | 53,50 mm |
| Minimum temperature (use) | -25 °C |
| Max. temperature (use) | 40 °C |
| IP protection | 65 |
| Material | Aluminium |
| Color | Black |
You added CAPS Ø 100 MM FOR VERTICAL FLAMES WITH GROOVES to your shopping cart.
View cart & checkout









