The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 400 V |
| Connections | Threads |
| A_0311150_LGCABLE | 200 mm |
| Nb of threads | 2 |
| Fastening method | Screw-on |
| Assembly cut-out | Ø 12 mm |
| Type of indicator | Threaded body sight glass |
| Ø outside | 16 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 120 °C |
| Color | Green |
| Form | Round |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | ROSINOX |










