The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Condenser supplied | YES |
| Permanent capacitor value (µF) | 12,50 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 700 W |
| Ø suction | 45 mm |
| Ø discharge | 40 mm |
| Pump model | ZF320SX |
| Pump type | Washing pump |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer |
| Component manufacturer | LGB |
| Compatibility | FAGOR, LAMBER |









