The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 3200 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 200 |
| Power supply | 12 V, 12 Vdc |
| Power (W) | 8,40 W |
| Connections | Threads |
| Wire/cable length | 300 mm |
| Length | 119 mm |
| Width | 119 mm |
| Internal diameter | 38 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Material | Aluminium |
| Form | Square |
| Component manufacturer | NMB |
| Compatibility | CONVOTHERM |















