The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 1400 |
| Condenser supplied | YES |
| A_0230900_DEBITMAXI | 6200 |
| Permanent capacitor value (µF) | 20 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 920 W |
| DD format | 12/12 |
| Discharge dimensions | 341*397 mm |
| Minimum temperature (use) | -30 °C |
| Max. temperature (use) | 50 °C |












