The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Track width | 83 cm |
| Nb of holes | 4 |
| Ø holes | 18 mm |
| Other drillings | 2*11 mm |
| Window position | Top floor |
| Width | 836 mm |
| Height | 250 mm |
| Internal diameter | 6 mm |
| Compatibility | MAP |










