The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 10 W |
| Connections | Cable |
| A_0311150_LGCABLE | 1 m |
| Fastening method | Mounting brackets |
| Type of lighting | Outdoor spotlight |
| Type of lamp | LED |
| Lumens | 900 lm |
| Color light | White, Cold |
| Width | 148 mm |
| Height | 125 mm |
| Internal diameter | 41 mm |
| IP protection | 65 |
| Color | Black |










