| RPM (50 Hz) | 1500 |
| Engine mounting | B5 (plain hole flange) |
| Tree | 11*23 mm |
| Tree tip | F M4 |
| Key | 4 |
| Power supply | 230-400 V |
| Power (W) | 180 W |
| Connections | Terminal box |
| 50 Hz | YES |
| Nb of poles | 4 |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 40 °C |
| IP protection | 55 |
You added AIRAP UDEA EXTRACTORS - AIRAP 380 V Tri Extractor to your shopping cart.
View cart & checkout