The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Fastening method | To platinum |
| Base dimensions | 102*80 mm |
| Minimum height | 100 mm |
| Max. height | 144 mm |
| Maximum load | 900 kg |
| Adjustable height | YES |
| Ø outside | 50 mm |
| Material | Stainless steel |
You added FLEXIBLE TOUTINOX SCREW-IN BUTANE-PROPANE GAS LONG. 2 M 1/2'' CONNECTION to your shopping cart.
View cart & checkout

