The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 400 V |
| Connections | Screw terminal block |
| Maximum intensity | 3,80 A |
| Drive type | Frequency inverter |
| EV gas outlets | YES |
| On/off switch | 1 |
| P max | 1500 W |
| Width | 151 mm |
| Height | 249 mm |
| Internal diameter | 200 mm |
| IP protection | 66 |
You added FREQUENCY INVERTER FOR THREE-PHASE MOTORS 380V 2.2 KW to your shopping cart.
View cart & checkoutYou added FREQUENCY INVERTER FOR THREE-PHASE MOTORS 380V 1.5 KW to your shopping cart.
View cart & checkout

