The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 12 W |
| Fixing center distance(s) | 156 mm |
| Fittings | 2” (50*60) |
| Solenoid valve type | Gas, NF |
| Swivel coil | YES |
| No. of lanes | 1 |
| Order | Coil |
| Connection 1 (input) | 2” (50*60), F |
| Connection 2 (output) | F, 2” (50*60) |
| Type of reset | Manual |
| Maximum pressure | 0,60 bar |
| Material | Aluminium |
You added CLEANER FOR AIR CONDITIONING AND REFRIGERATION UNITS to your shopping cart.
View cart & checkout











