The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Width | 213 mm |
| Height | 318 mm |
| Internal diameter | 102 mm |
| Minimum temperature (use) | -20 °C |
| Max. temperature (use) | 60 °C |
| IP protection | 54 |
| Noise level | 122 dB |
| Component manufacturer | ELIWELL |






