The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power output | 30 W |
| Tree | ø16*40 mm |
| Power supply | 230-400 V, 400 V |
| Power (W) | 900 W |
| Connections | Cable |
| 50 Hz | YES |
| 60 Hz | YES |
| Nb of poles | 4 |
| No. of gears | 1 |
| Type of equipment | Ovens |
| Component manufacturer | LEROY SOMMER |
| Compatibility | TIBILETTI |
You added LEROY-SOMER GEARMOTOR FOR IBT TAX* AND TRX* OVEN to your shopping cart.
View cart & checkout
