The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 25 W |
| Type of lighting | Housing |
| Type of lamp | LED |
| Length | 650 mm |
| Width | 62 mm |
| Height | 58 mm |
| Minimum temperature (use) | -20 °C |
| Max. temperature (use) | 40 °C |
| IP protection | 65 |










