The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 24 V |
| Power (W) | 3 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | BA9 |
| Color light | Claire |
| Length | 28 mm |
| Ø outside | 10 mm |
| Type of equipment | Ovens, Ventilated oven |
| Compatibility | DIHR, TROLUX, GUYON, KROMO, MEIKO, POLIN, ZANUSSI |












