The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 48 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | G9 |
| Type of lamp | Halogen |
| Bulb shape | Capsule |
| Lumens | 740 lm |
| Color light | White, Hot |
| Color temperature | 2800 K |
| High temperature | YES |
| Length | 43 mm |
| Width | 14 mm |
| Max. temperature (use) | 250 °C |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | BARON, CODIMATEL |










