The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230-400 V |
| Power (W) | 2200 W |
| Ø suction | 70 mm |
| Ø discharge | 68 mm |
| Pump model | AMPE-90L-BA2 |
| Pump type | Washing pump |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer |
| Component manufacturer | LAFERT |
| Compatibility | COLGED, ELETTROBAR, ELFRAMO, EMMEPI, KOMEL, SAMMIC |
You added FLANGE SEAL FOR PLLA90LBA2 AND LAFERT AM905 PUMPS to your shopping cart.
View cart & checkout












