The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Counting | Energy |
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 32 A |
| Fastening method | On track |
| Display type | Digital |
| Width | 18 mm |
| Height | 118 mm |
| Internal diameter | 63 mm |










