The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 110 V, 120 V, 130 V, 230 V |
| Power (W) | 20 W |
| Lumens | 2600 lm |
| Width | 152 mm |
| Height | 190 mm |
| Internal diameter | 40 mm |
| Minimum temperature (use) | -25 °C |
| Max. temperature (use) | 40 °C |
| IP protection | 65 |
| Material | Aluminium |
| Color | Black |










