The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of holes | 4 |
| ø shape II knife edge | 268 mm |
| Ø center hole | 57 mm |
| Internal diameter | 22,50 mm |
| Ø interior | 280 mm |
| Ø outside | 350 mm |
| Type of equipment | Ham slicers |
| Compatibility | BIRO, ITALIA MACCHI, MISTRO |










