The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Sound | Continuous, Oscillating, Pulsed |
| Power supply | 230 V |
| Connections | Screw terminal block |
| Bright | YES |
| Ø outside | 60 mm |
| Noise level | 103 dB |
| Color | Black |
| Form | Round |










