The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Nb of contacts | 1 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 30 W |
| Maximum intensity | 1 A |
| Fastening hole | 23 mm |
| Detector type | Horizontal level switch |
| Length | 57 mm |
| Ø outside | 17 mm |
| Max. temperature (use) | 80 °C |










