The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Length | 5 m |
| Width | 14 mm |
| Internal diameter | 14 mm |
| Max. temperature (use) | 300 °C |
| Material | Silicone |
| Form | Square |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | BONGARD |
You added THREE-PHASE AXIAL FANS - SPECIAL FOR PUSHER CHAMBERS to your shopping cart.
View cart & checkout





