The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 2800 W |
| Use resistance | Pizza oven, Hearth furnace |
| Form of resistance | Other |
| Length | 680 mm |
| Width | 540 mm |
| Type of equipment | Pizza oven, Hearth furnace, Ovens |
| Compatibility | PIAGROUP |










