The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 12 V |
| Power (W) | 40 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | GY6,35 |
| Type of lamp | Halogen |
| Bulb shape | Capsule |
| Length | 44 mm |
| Width | 12 mm |
| Type of equipment | Ovens |









