The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 12 V |
| Power (W) | 16 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | GY6,35 |
| Type of lamp | Halogen |
| Bulb shape | Capsule |
| Color light | White, Hot |
| Color temperature | 2850 K |
| Dimmable | YES |
| Length | 37 mm |
| Width | 11 mm |
| Type of equipment | Ovens |
You added 1-POINT AUTOMATIC COMPOSITE CLOSURES STANDARD VERSION WITH KEY to your shopping cart.
View cart & checkout







