The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 12 V |
| Power (W) | 16 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | G4 |
| Type of lamp | Halogen |
| Bulb shape | Capsule |
| Length | 30 mm |
| Width | 9 mm |
| Type of equipment | Convection oven, Ovens, Steam ovens |
| Compatibility | ANGELO PO, BONNET, CAPLAIN, COLGED, TROLUX, ELETTROBAR, HOBART, LAINOX, ROSINOX, SALVA, THIRODE, ZANUSSI |










