The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Screen printed | YES |
| Nb of holes | 6 |
| Ø holes | 9 mm |
| Width | 1292 mm |
| Height | 220 mm |
| Internal diameter | 8 mm |
| Type of equipment | Hearth furnace, Ovens |
| Compatibility | GUYON |



