The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 30 W |
| Type of lighting | Tube |
| Culot | G13 |
| Type of lamp | Germicide, Neon, UV |
| Wavelength | 253,70 |
| Type of tube | T8 (Ø 26 mm) |
| Length | 909 mm |
| Ø outside | 26 mm |
| Type of equipment | Rockers, Display cases |
| Compatibility | CAPLAIN, PANIRECORD |










