The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 12 V |
| Power (W) | 16 W |
| Connections | Threads |
| A_0311150_LGCABLE | 430 mm |
| Nb of threads | 2 |
| Type of lighting | Porthole |
| Culot | G4 |
| Type of lamp | Halogen |
| High temperature | YES |
| Ø outside | 41 mm |
| Max. temperature (use) | 300 °C |
| Form | Round |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | ANGELO PO |










