The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Power supply | 110 V |
| Connections | Specific base |
| Maximum intensity | 10 A |
| Test button | YES |
| Operating indicator light | YES |
| Relay series | G2R1 |
| Length | 29 mm |
| Width | 13 mm |
| Height | 28 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Component manufacturer | OMRON |
You added VERTICAL GLYCERINE GAUGES STAINLESS STEEL BOX Ø 63 MM - 0/+4 Bar to your shopping cart.
View cart & checkout










