The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 1250 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 250 |
| max. propeller ø (mm) | 150 |
| Sense of air | V (aspirant) |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 37 W |
| Fastening hole | 184 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 40 °C |
| IP protection | 44 |
| Noise level | 45 dB |










