The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 2710 |
| Minimum flow (m³/h) | 35 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 110 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 27 W |
| Connections | Terminal box |
| Power speed 2 (W) | 11 W |
| Ducted suction | YES |
| Ductable delivery | YES |
| Ø suction | 80 mm |
| Ø discharge | 80 mm |
| No. of gears | 3 |
| Length | 244 mm |
| Width | 244 mm |
| Height | 98 mm |
| IP protection | 55 |
| Material | Plastic |
| Noise level | 37 dB |



