The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Permanent capacitor value (µF) | 6,30 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 290 W |
| 50 Hz | YES |
| Ø suction | 28 mm |
| Ø discharge | 28 mm |
| Pump model | ZF131DX |
| Pump type | Flush pump |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer, Glass washer |
| Component manufacturer | LGB |
| Compatibility | COMENDA, LGB |










