The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 400 V |
| Power (W) | 3000 W |
| Connections | Screws |
| Type of plate | Square |
| Length | 300 mm |
| Width | 300 mm |
| Form | Square |
| Type of equipment | Furnaces, Deep fryers, Grills, Snack plates, Baking trays |
| Compatibility | CAPIC, CHARVET |




