The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 2650 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 160 |
| Power supply | 24 V, 24 Vac |
| Power (W) | 20 W |
| Connections | 2,8 mm lugs |
| Length | 119 mm |
| Width | 119 mm |
| Internal diameter | 38 mm |
| Minimum temperature (use) | -10 °C |
| Max. temperature (use) | 55 °C |
| Material | Aluminium |
| Form | Square |
| Component manufacturer | EBM |















