The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Type of lighting | Basin alone |
| Culot | G13 |
| Type of lamp | LED |
| Bulb shape | Tube |
| Type of basin | Double, For 600 mm T8 tube |
| Length | 665 mm |
| Width | 128 mm |
| Internal diameter | 100 mm |
| Minimum temperature (use) | -25 °C |
| Max. temperature (use) | 45 °C |
| IP protection | 65 |










