| RPM (50 Hz) | 1400 |
| Condenser supplied | YES |
| A_0230900_DEBITMAXI | 5000 |
| Permanent capacitor value (µF) | 20 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 550 W |
| DD format | 10/10 |
| Discharge dimensions | 295*333 mm |
| Minimum temperature (use) | -30 °C |
| Max. temperature (use) | 50 °C |
You added RESSORTS À TORSION POUR GRILLES DE DIVISEUSES AVANT AVRIL 2016 to your shopping cart.
View cart & checkout