The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Timer type | Defrost clock |
| Time range | 24 h |
| Timer modes | Programmable |
| Programming | Daily, Segments |
| Power supply | 230 V |
| Connections | 6,35 mm lugs |
| 50 Hz | YES |
| Maximum intensity | 16 A |
| Fastening method | On track |
| Width | 85 mm |
| Height | 55 mm |
| Internal diameter | 48 mm |










