The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| High temperature | YES |
| Ø interior | 20 mm |
| Minimum temperature (use) | -60 °C |
| Max. temperature (use) | 220 °C |
| Max. temperature (peak) | 300 °C |
| Color | Black |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | GUYON |










