The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 25 A |
| Fastening method | On track |
| Circuit breaker - contactor range | Sentron |
| No. of AUX NO contacts | 4 |
| Contactor type | Day/Night |
| Nb of poles | 4 |
| Width | 36 mm |
| Height | 90 mm |
| Internal diameter | 71 mm |
| Component manufacturer | SIEMENS |










