The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Ø interior | 6 mm |
| Ø outside | 9 mm |
| Minimum temperature (use) | -15 °C |
| Max. temperature (use) | 60 °C |
| Material | PVC |
| Color | Transparency |
| Type of equipment | Dishwashers |
| Compatibility | HOBART |










