The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Type of probe | Straight stitching |
| Probe features | Manche 40mm |
| Ø bulb | 3 mm |
| Bulb length | 97 mm |
| Bulb features | Raccord de fixation M15 |
| Capillary length | 2,10 m |
| Nb of threads | 8 |
| Type of equipment | Convection oven, Ovens |
| Compatibility | RATIONAL |











